Wtorek, 21 listopad 2017 r. | Solenizanci: Albert, Janusz, Konrad, Maria, Oliwier, Piotr, Rufin, Rufus,

Rowerem do... Masłowa

Dodał: Mariusz SQ3MVE, dnia: 2017-09-14 01:47:16

Zapraszamy na spotkanie w eterze w najbliższą sobotę, tj. 16.09.2017 r.

W dniu tym będziemy pracowali z mety rajdu rowerowego: "Rowerem do Masłowa.", która znajduje się w miejscowości Masłowo, położonej w malowniczej gminie Dolsk.

Planujemy aktywność w godzinach 10:00 ÷ 14:00 czasu lokalnego.

Jest to świetna okazja zarówno do promowania krótkofalarstwa wśród uczestników rajdu, "zaliczenia" gminy Dolsk SR02 do dyplomu PGA, jak i zdobycia przez brać krótkofalarską specjalnej karty QSL:

Rowerem do ... 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do łączności oraz odwiedzin naszego stanowiska :-)

Nowi i młodzi w szeregach naszego klubu

Dodał: Mariusz SQ3MVE, dnia: 2017-08-03 18:59:15

Z nieukrywaną dumą i radością informujemy, że nasza praca z dziećmi i młodzieżą przynosi realne korzyści :-)

Oto w szeregi naszego Klubu wstąpiły dwie młode osoby - nasłuchowcy:

Wiktoria

oraz Michał

Michał

Gratulujemy im uzyskania znaków nasłuchowych, życzymy wspaniałej przygody z krótkofalarstwem i trzymamy kciuki w dążeniu do uzyskania własnych pozwoleń radiowych :-)

Wakacyjna praca z dziecmi i młodzieżą w Bibliotece Publicznej

Dodał: Mariusz SQ3MVE, dnia: 2017-08-03 18:32:45

Jakiś już czas temu informowaliśmy, że otrzymaliśmy pomieszczenie w Bibliotece Publicznej im. H. Święcickiego w Śremie, w której prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Wakacyjne zajęcia w bibliotece... 2017 r.

Nie próżnujemy i w wakacje :-)

Prowadzimy regularne zajęcia w każdy wtorek i czwartek w godzinach 10:00 ÷ 14:00, na które uczęszcza mała, ale wierna grupka młodych adeptów krótkofalarstwa.

Dość nieoczekiwanie zagościła na naszych zajęciach Ania - wrocławianka, która spędzała część swoich wakacji u babci w Śremie.

Wakacyjne zajęcia w bibliotece... 2017 r.

Mamy nadzieję, że załapała bakcyla i w swoim rodzinnym mieście będzie kontynuowała przygodę z radiem :-)
Czego jej z całego serca życzymy :-)

Zapraszamy wszystkich chętnych do łączności z naszymi podopiecznymi w każdy wtorek i czwartek, w godzinach 10:00 ÷ 14:00 (LT) na pasmach, głównie 80m i 40m.

Do usłyszenia w eterze :-)

Dni Książa Wielkopolskiego

Dodał: Mariusz SQ3MVE, dnia: 2017-08-02 09:28:43

Dni KSIĄŻA WLKP 2017 PRZESZŁY DO HISTORII. Takimi słowy Pani Dyr. Centrum Kultury W Książu Wlkp oficjalnie ogłosiła zakończenie cyklu imprez przygotowanych dla uczczenia Święta Miasta.
Nam dane było świętować w ostatni dzień tj w niedzielę 30-go lipca.

Poza łącznościami mieliśmy okazję podziwiać artystów a najmłodsi naszego zespołu dodatkowo załapali się na wspólne z nimi fotki. Śląska Grupa Kabaretowa "FEST" , ETNA, oraz Ania Wyszkoni to Artyści przez duże A. Ci pierwsi mając najwięcej czasu nie wystraszyli się naszej dziatwy i pozowali nawet przy naszym stoisku radiowym. Na wspólną fotkę z ETNĄ poza Wiktorią i Michałem załapała się również Karolina z Wojtkiem no i na koniec nasi najmłodsi pstryknęli sobie wspólną fotkę z Anią Wyszkoni.

Serdecznie zapraszamy do mini fotorelacji z tej imprezy:

Fotorelacja z Dni Książa Wielkopolskiego 2017 r.

Miłego oglądania

Festyn rodzinny w Psarskiem

Dodał: Mariusz SQ3MVE, dnia: 2017-07-13 11:12:54

Już w najbliższe sobotniepopołudnie, tj. 15.07.2017 r. będziemy pracować z kolejnej imprezy plenerowej: Festyn rodzinny w Psarskiem.

Mamy nadzieję wzbudzić zainteresowanie przynajmniej porównywalne z innymi atrakcjami, jakie przygotowali organizatorzy :-)

Planujemy pracę naszej radiostacji w godzinach 16:00 - 21:00.

Festyn rodzinny Psarskie... 2017 r.

Trzymając mocno kciuki za słoneczną pogodę, serdecznie zapraszamy do łączności.

przemiennik SR3SE
(438,775 MHz,